یکی از مشکلات عمده ایرانیان پس از اخذ اقامت کوتاه مدت ، رانندگی در کشور ترکیه می باشد . زیرا تا قبل از اخذ کارت موسوم به Mavi Card یا Penbe Card خارجیان می‌توانند با گواهینامه بین المللی و یا ترجمه گواهینامه کشور متبوعه رانندگی نمایند . لکن پس از اخذ کارت های مذکور دارا بودن گواهینامه رانندگی کشور ترکیه الزامی است . نکته جالب اعتبار ۱۰ ساله این گواهینامه می باشد . گروه ویزا با کمال افتخار آمادگی خود را جهت انجام کلیه امور مربوط به اخذ گواهینامه رانندگی برای متقاضیان اعلام می نماید . جهت کسب اطلاعات بیشتر همکاران مشاور مهاجرت با Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  یا تلفن 905533004300+ و 905315909785+ پاسخگوی شما خواهند بود  .

 کشور ترکیه از لحاظ ویژگی‌های جغرافیایی و ژئوپلیتیک همواره موقعیت ویژه ای را در منطقه دارا می باشد . ابنای تاریخی و همجواری با دریای سیاه و مدیترانه ، جنگل های غیرهمسطح و مدیریت جامع شهری تنها بخشی از جاذبه های توریستی آن محسوب می گردد و همه روزه  سیل عظیمی از خارجیان را به تماشای آن وادار نموده است . شرکت مشاور مهاجر با افتخار آمادگی خود را برای انجام کلیه امور رفت و آمد هوایی ، زمینی - هتل - امورشهری - بازدید از فروشگاه های معتبر - صرف غذا در خاطره انگیز ترین رستوران های شهر ترکیه و هر آنچه که میخواهید اعلام می نماید . جهت کسب اطلاعات بیشتر همکاران مشاور مهاجر با Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  یا تلفن 905533004300+ و 905315909785+ پاسخگوی شما خواهند بود  .

یکی از مشکلات جدی که ایرانیان عزیز در کشور ترکیه دارا می باشند  این که گاهاً پس از اتمام لیرو دلار خود جهت تبدیل ریال به بنگاه های سودجو مراجعه نموده و با مشکلات افت شدید پول ایرانی موفق به اخذ مبالغ مورد نظر نمی گردند . گروه ویزا آمادگی خود را جهت تبدیل ریال به دیگر ارز های مورد نیاز متقاضیان محترم با حداقل سود روزانه اعلام می نماید . جهت کسب اطلاعات بیشتر همکاران مشاور مهاجر با Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  یا تلفن 905533004300+ و 905315909785+ پاسخگوی شما خواهند بود  .

بر اساس قوانین کشور ترکیه  افرادی که مایل به زندگی و اقامت اشتراکی در این کشور هستند موظف به ارائه گواهی ازدواج می باشند و خارجیان جهت تمدید اقامت خود هرساله بایستی از نمایندگی سیاسی کشور خود اسناد مربوط به ازدواج را تایید و به اداره مهاجرت ترکیه ارائه دهند . که علاوه بر صرف هزینه ،  مدت زمان نسبتا زیادی را جهت انجام امور اداری مربوطه تلف می‌کنند . شرکت ویزا امکان ثبت و صدور گواهی ازدواج خارجیان را از طریق صحیح قانونی دارا بوده و آمادگی خود را جهت ارائه این سرویس به هموطنان عزیز اعلام می نماید . جهت کسب اطلاعات بیشتر همکاران مشاور مهاجر با Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  یا تلفن 905533004300+ و 905315909785+ پاسخگوی شما خواهند بود  .

گروه ویزا با کادری مجرب و فنی آمادگی خود را جهت انجام هرگونه خدمات اتومبیل استیجاری و یا خرید درهر سطح ،  صفر و کارکرده اعلام می نماید . جهت کسب اطلاعات بیشتر همکاران مشاور مهاجر با Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  یا تلفن 905533004300+ و 905315909785+ پاسخگوی شما خواهند بود  .