اقامت عائله نوع دیگری از اخذ اقامت می باشد که به دو گونه تقسم میگردد.الف) ازطریق معرفی اعضای خانواده خارجی و ب) از طریق ازدواج با فرد ترک . در قسمت الف زما نی که بصورت عائله تقاضای اقامت میشود بایستی اسناد مربوط به روابط خونی و زوجیت همزمان ارایه گردد و تامین سرمایه برای پوشش هزینه خانواده حائز اهمیت خواهد بود . در قسمت ب فرد میتواند مشروط به اینکه در تعهد زندگی با شخص دیگری نباشد با یک جنس مخالف ترک ازدواج نماید و از این طریق تقاضای اقامت عائله را در خواست کند . جهت کسب اطلاعات بیشتر همکاران مشاور مهاجر با Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید    یا تلفن 905533004300+ و 905315909785+ پاسخگوی شما خواهند بود  .

 .

    • اخذ اقامت تحصیلی در کشور ترکیه یکی از مطمئن ترین انواع اقامت محسوب می شود . در این مرحله متقاضی می تواند به عنوان آموزش زبان آکادمیک ترکی یا تحصیل در رشته های علمی و یا فنی دانشگاهی ثبت نام نموده و با اخذ مدرک گواهی تحصیلی از یک تا شش سال اقامت کسب نماید . لازم به ذکر اینکه برخی آموزشگاههای زبان مدعی صدور گواهی تحصیلی بوده که البته از نظر اداره مهاجرت کشور ترکیه غیر قابل قبول خواهد بود و فقط گواهی نامه معتبر دانشگاهی قابلیت اعطای اقامت تحصیلی را فراهم خواهد نمود .

    جهت کسب اطلاعات بیشتر همکاران مشاور مهاجر  Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  یا تلفن 905533004300+ و 905315909785+ پاسخگوی شما خواهند بود  .

اقامت دایم نیز مقصود مهاجرینی می باشد که ترکیه را محلی امن برای ادامه زندگی تشخیص داده اند برای این منظور به چند طریق امکان اخذ اقامت دائمی پیشنهاد میگردد . اولا با دارا بودن اجازه کار و پرداخت بیمه کار و دادان مالیات به مدت ۳ یا ۴ سال به تناسب فعالیت . ثانیا ازدواج با ترک و استمرار زندگی بیش از ۳ سال . ثالثا معرفی سرمایه قابل توجه و رابعا با ارایه طرح تفصیلی و ایجاد کارگاه ویا کارخانه . البته هریک از این موارد بحثهای خاص خود را نیز دارا خواهد بود . اخیرا تبلیغاتی مبنی بر دور زدن کلیه موارد فوق از طریق برخی افراد در کانالهای مختلف ارایه گردیده که این گروه هیچیک را توصیه نمی کند زیرا مضرات قطعی ان متوجه متقاضی خواهد بود . جهت کسب اطلاعات بیشتر همکاران مشاور مهاجر با Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید    یا تلفن 905533004300+ و 905315909785+ پاسخگوی شما خواهند بود  .

  • اخذ اقامت توریستی در کشور ترکیه از متداول ترین انواع اقامت محسوب می شود . در این مرحله متقاضی با دارا بودن بیمه نامه توریستی و اجاره نامه منزل مسکونی و ارائه دارایی نقد و حساب بانکی (داخل و خارج از کشور ترکیه) به همراه گواهی عدم سوء پیشینه و گواهی پزشکی می تواند برای مدت یکسال اقامت موقت دریافت نماید . تکمیل فرم موسوم به Randevu الزامی می باشد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر همکاران مشاور مهاجر Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید   یا تلفن 905533004300+ و 905315909785+ پاسخگوی شما خواهند بود  .

  • اقامت تجاری : اخذ اقامت تجاری نیز در کشور ترکیه یکی از انواع اقامت تضمینی و مطمئن محسوب می گردد . در این مرحله متقاضی با تأسیس شرکت در قالب شخصی ، مسئولیت محدود و سهامی خاص و انجام امور اداری صحیح ، تقاضای اقامت می نماید. چنانچه متقاضی تمایل به فعالیت شغلی در قالب شرکت مذکور داشته باشد با انجام عملیات قانونی و اخذ کارت اشتغال موسوم به MaviCard پس از سه سال سکونت می تواند تقاضای اقامت دائم را تقدیم مقامات عالی کشور ترکیه نموده و تابعیت ترک را تحصیل نماید .

 جهت کسب اطلاعات بیشتر همکاران مشاور مهاجرت Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید یا تلفن +905533004300 پاسخگوی شما خواهند بود .